قوانین و مقررات

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس نیک فیلم لازم است پیش از خرید سرویس مورد نظر و تماشای فیلم، سریال ، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، نیک فیلم سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

- تمامی محتواهای ارائه شده در سرویس نیک فیلم از دامنه های عمومی در اینترنت جمع آوری شده است و در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کاربران نیک فیلم میبایست از مناسب بودن بستر اینترنت و سخت افزار  خود جهت استفاده از سرویس نیک فیلم اطمینان حاصل کنند . چنانچه به هر دلیلی سرویس دهنده اینترنت و یا دستگاه مورد استفاده کاربران مناسب استفاده از سرویس های نیک فیلم نباشد , مسولیت عدم دریافت سرویس مناسب متوجه نیک فیلم نیست .

-نیک فیلم این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.

-نیک فیلم با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، فیلم مورد نظر خود را تماشا نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.

-از آنجایی که محتوای منتشر شده در سرویس نیک فیلم برای گروههای سنی  مختلف میباشد ، نظارت بر نحوه استفاده و تماشای فیلم ها بر عهده مشترک و در گروه سنی زیر 18 سال بر عهده والدین گرامی می باشد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه سرویس نیک فیلم  نمیگردد.

ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس نیک فیلم است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغیرات در شبکه های اجتماعی نیک فیلم به اطلاع کاربران خواهد رسید.

در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.

محتواهای موجود توسط یک تهیه‌ کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. نیک فیلم تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.

درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل نیک فیلم که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.

ترافیک اینترنت برای دانلود یا تماشای فیلم در نیک فیلم به صورت تمام بها محاسبه می شود.

حریم خصوصی کاربران در نیک فیلم :

در این بخش به کاربران توضیح خواهیم داد که از ایشان چه اطلاعاتی جمع آوری می شود و نیک فیلم  با این اطلاعات چگونه برخورد خواهد کرد. شایان ذکر است که نیک فیلم همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت می نماید. نیک فیلم اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، نیک فیلم مسئولیتی نخواهد داشت

-اطلاعاتی که شما در اختیار نیک فیلم قرار می دهید بدینگونه میباشد که در فرآیند ثبت نام، اطلاعات مربوط بهفرم ثبت نام است دریافت می گردد . در قسمت ویرایش مشخصات، کاربر قادر است تا در صورت تمایل، اطلاعاتی نظیر "نام(به فارسی یا انگلیسی)"و "رمز عبور" را به روز رسانی کند.

-نیک فیلم اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه ی نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به نیک فیلم کمک می کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط تری با علایق هر کاربر به ایشان ارائه کند.

-نیک فیلم این اختیار را دارد، هنگام پخش فیلم به فراخور زمان و محتوا، برای کاربر تبلیغ نمایش دهد.

-نیک فیلم جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع رسانی در خصوص طرح های ویژه و پیشنهاد تماشای فیلم های جدید و ...، ممکن است از طریق نوتیفیکیشن برنامه ، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید. 

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل info [at] nicfilm[dot] ir و یا قسمت پشتیبانی اپلیکیشن ، هفت روز هفته به صورت 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید.